Chemkostav, a.s. sa stal Národným verejným šampiónom Slovenska

Zdroj: TASR
Zverejnené: 14.1.2014

Chemkostav, a.s. bol po 1. kole hlasovania verejnosti menovaná Národným verejným šampiónom SR v prestížnej medzinárodnej súťaži European Business Awards 2013/2014, sponzorovanej RSM international.

Bratislava 14. januára (OTS) - European Business Awards je nezávislý program, ktorého cieľom je rešpektovať a podporovať dokonalosť, osvedčené postupy a inovácie v Európskej podnikateľskej sfére.

V prvej etape verejného hlasovania bolo pre video vstupy prijatých cez 70,980 hlasov a Chemkostav, a. s., získal najvyšší počet hlasov za Slovensko. Spoločnosť bola vybraná z 375 ďalších firiem a stala sa jedným z dnes vyhlásených 30 Národných verejných šampiónov z krajín celej Európy.

Dnes sa otvára druhá etapa verejného hlasovania, ktoré bude prebiehať do 25. marca 2014, ktorej výsledkom bude vyhlásenie Európskeho verejného šampióna, na slávnostnom večere, dňa 27. mája 2014 v Aténach, pre spoločnosť z celej Európy s najväčším počtom hlasov.

Ing. Tibor Mačuga, predseda predstavenstva: "S veľkou radosťou prijímame správu o tom, že sme sa stali verejným Národným šampiónom Slovenska. European BusinessAwards je jedna z najdynamickejších, široko uznávaných spoločností v Európe. Už dnes sa tešíme na ďalšie kolo. Pri tejto príležitosti by som chcel vyzvať v čo najväčšom počte našich priaznivcov, aby si pozreli naše prezentačné video a hlasovali pre Chemkostav."

Chemkostav, a. s., je renomovaná, flexibilná a stabilná spoločnosť pôsobiaca na stavebnom trhu od roku 1996. Prezentuje sa množstvom vizuálne atraktívnych, zaujímavo riešených a moderných stavieb. Špecializuje sa na realizáciu pozemných a inžinierskych stavieb. V oblasti pozemných stavieb sa zameriava na bytovú, občiansku a priemyselnú výstavbu. Z inžinierskych stavieb sa zameriava na líniové, cestné a vodohospodárske stavby. Firma expandovala aj na zahraničný stavebný trh, ako je Česká republika, Ukrajina a štáty bývalej Juhoslávie, kde sa prezentuje novootvorenou pobočkou v Skopje, Macedónsko.
Adrian Tripp, generálny riaditeľ European Business Awards povedal: "Boli sme veľmi ohromení tohtoročnou vysokou úrovňou a sme nadšení z reakcií verejnosti na videá. Celkovo bolo pridelených viac ako dvojnásobný počet hlasov v porovnaní s predchádzajúcim rokom. Je skvelé sledovať, koľko ľudí sa zapojilo do ocenenia. Spoločnosti Chemkostav, a. s., gratulujeme a prajeme im veľa úspechov aj v druhom a finálnom kole."

ZAČALO SA DRUHÉ KOLO VEREJNÉHO HLASOVANIA
Dnešným dňom sa začína druhé kolo verejného hlasovania, v ktorom bude spoločnosť Chemkostav, a. s., bojovať o postup do finálového kola s ďalšími 29 Národnými verejnými šampiónmi z celej Európy. Chemkostav ďakuje verejnosti za podporu v prvom kole a bude vďačný za každý hlas v druhom kole verejného hlasovania, ktoré sa skončí 25. marca 2014. Viac informácií o súťaži a hlasovaní spolu s video záznamami nájdete na www.chemkostav.eu alebo www.businessawardseurope.com
European Business Awards spája najlepšie európske cezhraničné veľké firmy a je oslavou dokonalosti, inovácie, podnikania a osvedčených postupov.

Zdroj: http://www.teraz.sk/ekonomika/chemkostav-as-ocenenie-ots/70531-clanok.html