Chemkostav, a.s. Michalovce zbiera hlasy v súťaži EBA

Zdroj: WBN/PR
Zverejnené: 12.11.2013

BRATISLAVA 12. novembra (WBN/PR) - Chemkostav, a.s. Michalovce zo Slovenska, začína súťažiť o titul Národného Verejného Šampióna v tohto ročnom European Business Awards, sponzorovanom spoločnosťou RSM International.


Spoločnosť, ako jedna z už vyhlásených národných šampiónov, predložila online svoje video o spoločnosti, s hĺbkovým príbehom o svojej činnosti a úspechu. Teraz bude súťažiť s ostatnými národnými šampiónmi v krajine vo verejnom hlasovaní. Spoločnosť s najväčším počtom hlasov bude 14. januára menovaná „Národným Verejným Šampiónom“ Slovenska.


foto-1.bmpTáto prvá etapa online hlasovania je otvorená od 11. novembra do 2. januára, čo dá Chemkostavu, a.s. Michalovce 7 týždňov, aby získal čo najviac možných hlasov. Video vstup našej spoločnosti je k dispozícii na webovej stránke European Business Awards: www.businessawardseurope.com


Ing. Patrik Sabov, generálny riaditeľ spoločnosti Chemkostav, a.s. Michalovce hovorí: "Dúfame, že nás verejnosť počas tých 7 týždňov podporí, nájde si čas na sledovanie krátkeho videa a udelí mu svoj hlas. K jeho tvorbe sme pristúpili s plnou vážnosťou a preto veríme, že nám dá príležitosť vysvetliť pozadie nášho podnikania a zdôrazniť prečo máme úspech aj napriek súčasným podmienkam na podnikateľskom trhu. Sme presvedčení, že videom verejnosť zaujmeme a sme vopred vďační za každý hlas verejnosti."


Druhé kolo verejného hlasovania sa bude konať od 14. januára do 25. marca a výsledkom tohto záverečného kola bude výber celkového „Európskeho Verejného Šampióna“, ktorý bude vyhlásený a ocenený na spoločenskom podujatí v máji 2014.

EBA.bmp

Čítajte viac na: 
http://www.webnoviny.sk/ekonomika/chemkostav-as-michalovce-zbiera-hlasy/755751-clanok.html