Polyfunkčný objekt Staromestská office, Veterná ulica

Dňa 01.06.2015 došlo medzi spoločnosťou Delta Construction, s.r.o. a Chemkostav, a.s. k podpisu zmluvy o dielo. Predmetom tejto zmluvy je realizácia Polyfunkčného objektu na Veternej ulici v Bratislave.
 
Stavebná parcela sa nachádza v historickom centre Bratislavy. Je ohraničená Staromestskou ulicou, Veternou ulicou, objektom Najvyššieho súdu SR a budovou SNR. Z hľadiska charakteru zástavby centra mesta sú tieto parcely predurčené na výstavbu. Ich zastavaním vznikne homogénny mestský blok zodpovedajúci parametrom mestského centra.
 
Projekt modernej administratívnej budovy s obchodnými priestormi bol navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky náročných klientov. Lukratívne priestory sú navrhnuté v súlade s najnovšími svetovými trendmi. Nadčasový a nevšedný dizajn budovy z dielne Bogle architects bude zasadený do prostredia súčasnej zástavby s ohľadom na umiestnenie v rušnej lokalite centra mesta, v blízkosti historických budov, ale aj polyfunkčných objektov modernej architektúry. Estetická úroveň projektu ide ruka v ruke s funkcionalitou tejto nízkopodlažnej budovy. Navrhovaný polyfunkčný objekt má 3 podzemné a 7 nadzemných podlaží. Okrem administratívnych priestorov bude k dispozícii vyše 1 500 m2 priestorov na obchody a na služby na prízemí. Budova sa môže pýšiť nielen vybavenosťou a dostatkom miest na parkovanie, je výnimočná tiež z pohľadu dopravnej dostupnosti autom aj MHD, keďže sa nachádza na spojnici hlavných dopravných tepien Bratislavy a len pár minút od diaľničného obchvatu mesta.
 
 

Web developed by LINQ.