Polyfunkčný bytový dom ULIČKA v Trnave

V druhej polovici júla 2020 sme prevzali stavenisko projektu v Trnave. Ide o Polyfunkčný bytový dom ULIČKA, kde budeme realizovať skelet hrubej stavby objektu. Investorom tohto projektu je spoločnosť Inwest, s.r.o. Predpokladané ukončenie a odovzdanie prác je naplánované na koniec októbra 2020.
 
Polyfunkčný bytový dom Ulička bude rozdelený na dva objekty – od Zeleného kríčka a od Františkánskej ulice. Budova od Zeleného kríčka bude mať tri nadzemné podlažia a podkrovie. V suteréne pod objektom vznikne parkovisko s kapacitou 16 áut. V prízemí budovy vzniknú priestory pre obchod a služby, uvažuje sa s pekárňou, trafikou či kaviarňou. Ostatné nadzemné podlažia budú tvoriť podľa Novotného byty a apartmány určené na prenájom. Celkovo vznikne v objekte 13 bytových jednotiek. V rovnako vysokom objekte od Františkánskej ulice sa počíta s umiestnením niekoľkých administratívnych priestorov. Vizuálne bude prispôsobený susednému obytnému domu tak, aby s ním tvoril jeden celok.

Zdroj:https://www.trnava-live.sk/2019/03/11/frantiskansku-so-zelenym-krickom-prepoji-projekt-ulicka-vzniknu-tu-byty-kancelarie-obchodiky-ale-aj-vytah-pre-chodcov/