Chemkostav vymenovaný za „Národného víťaza“ v prestížnej európskej súťaži

Spoločnosť Chemkostav, a.s. bola vymenovaná za Národného víťaza svojej kategórie v súťaži European Business Awards 2017-2018, ktorá je najväčšou európskou obchodnou súťažou.

V prvom kole bola spoločnosť Chemkostav, a.s. zaradená na tzv. zoznam „One to Watch“ spoločností zastupujúcich Slovensko. Začiatkom marca prebehlo hodnotenie a selekcia na základe prísnych kritérií poroty, ktorá sa skladala zo seniorných manažérov, politikov i akademikov. Výsledkom je vymenovanie spoločnosti Chemkostav, a.s. ako najlepšej spoločnosti reprezentujúcej Slovensko v kategórii Podnikanie roka s obratom 26-150 m €, vďaka ktorému bude spolu s ďalšími 5 spoločnosťami reprezentovať Slovenskú republiku na finále, ktoré sa uskutoční koncom mája.

European Business Awards je prestížna európska súťaž a momentálne prebieha už jej 11.ročník. Jej cieľom je podporovať rozvoj silnej a úspešnej podnikateľskej komunity v rámci celej Európy. Tohto roku sa do súťaže prihlásilo viac ako 110 000 spoločností zo spolu 34 krajín. Medzi sponzorov súťaže patria RSM, ELITE, Germany Trade & Invest, PR Newswire, Bureau Van Dijk and SDL Managed Translation.
Web developed by LINQ.