Apartmánový dom, Majakovského ulica, Bratislava

Spoločnosť Chemkostav, a.s. začala koncom septembra 2014 realizovať čiastkové práce na projekte Apartmánový dom, Majakovského ulica, Bratislava.  Po ich úspešnom zrealizovaní sa našej spoločnosti podarilo na spomínanom projekte zazmluvniť aj hlavné práce. Zmluva o dielo bola podpísaná dňa 25.06.2015 v Michalovciach. Investorom diela je spoločnosť Delta Construction, s.r.o.

Prípravné práce zahŕňali prípojku kanalizácie, prekládku vodovodu, prípravu územia, prekládku NN a zemné práce. Dňa 01.07.2015 sa odovzdalo stavenisko a začalo sa aj so samotným zhotovením hlavných prác diela. Objekt bude pozostávať z dvoch podzemných, troch nadzemných podlaží a jedného ustúpeného podlažia. Celkovo je Apartmánový dom navrhnutý ako tri samostatné dilatačné objekty.
 
Realizujúci projekt bude určený klientom, ktorí hľadajú moderné a priestranné bývanie v blízkosti centra mesta. Nízkopodlažná budova obytného domu je zasadená do prostredia Horského parku neďaleko centra Bratislavy a ponúka jedinečné podmienky na pohodlné, bezpečné a nadčasové bývanie.
 
 
 

Web developed by LINQ.